Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Nie pokazuj więcej tego komunikatu
MAMY JESZCZE WOLNE TERMINY SESJI ŚLUBNYCH W ROKU 2018

Od momentu zaręczyn zaczyna się walka o terminy, o to, żeby sala weselna pasowała do kościoła, kościół do orkiestry, a do tego wszystkiego fotograf, kamerzysta. I najlepiej, żeby udało się zorganizować ślub w sierpniu. Jest ciepło i jest ,,r’’. O weselu trzeba pomyśleć przynajmniej pół roku wcześniej, ale żeby zarezerwować odpowiadający im termin i salę, narzeczeni i ich rodzice muszą rozpocząć przygotowania rok przed ślubem.


 

 

Zapraszamy pary narzeczeńskie, które poszukują wyjątkowej i nietuzinkowej pamiątki z tego niepowtarzalnego dnia jakim jest Ślub.


Do każdej pary, podchodzę indywidualnie.
Wspólnie ustalamy co Państwa dokładnie interesuje.

Uwzględniam zawsze Wasze preferencje i upodobania dostosowując moją pracę do oczekiwań. Jeżeli macie jakieś ciekawe pomysły lub własną wizję zdjęć z Waszego ślubu również chętnie podejmę się takiego zlecenia.


Za główny cel mojej pracy stawiam zawsze zadowolenie klienta, chcę by zdjęcia które otrzymacie w pełni Was satysfakcjonowały, by opowiadały piękną historię z tego jakże ważnego dnia w Waszym życiu.

 


NASZE STUDIO OFERUJE PEŁEN ZAKRES USŁUG:

 

 

* SESJE NARZECZEŃSKIE DSC_0086c

Sesje Narzeczeńskie to doskonały pomysł nie tylko na pamiątkowe fotografie, ale także na zapoznanie się z fotografem oraz z pracą w studio. Taka swobodna sesja pozwala oswoić się z fleszmi i z obiektywem by poczuć pełną swobodę podczas Ślubnych zdjęć.

 

 

* FOTOREPORTAŻE         DSC_0071

(od przygotowań do godziny po oczepinach)

Jestem do Państwa dyspozycji przez cały dzień do późnych
godzin nocnych. Przez ten czas będę chwytać każdy szczegół, wszystkie wzruszenia i emocje, tak by te cudowne chwile pozostały na zawsze zamknięta w kadrze czasu.

 

 

* SESJE PLENEROWE      _DSC4827

Sesje ślubne w plenerze to niesamowita przygoda i ujęcia pełne emocji. Sesje plenerowe wykonywane są zwykle po ślubie, nie ma więc zbędnego stresu jaki towarzyszy w dniu uroczystości, jest tylko dobra zabawa i możliwość puszczenia wodzy fantazji. Poczucie swobody i naturalności pozwoli uchwycić miłosne spojrzenia, czułości, gesty...
Sesje wykonywane są w miejscach, wskazanych przez Państwa, ale oczywiście mam również swoje ulubione plenery.
Dojazd do 60 km od Zgierza w cenie sesji.
W przypadku, gdy w dniu wybranym na sesję nie będzie ładnej pogody, termin zostaje wyznaczony ponownie, jestem z Państwem w ciągłym telefonicznym kontakcie.

 


* SESJE STUDYJNE         DSC_0062s

Zdjęcia studyjne są doskonałym dopełnieniem oprawy fotograficznej tego wspaniałego i niepowtarzalnego dnia. Odpowiedni nastrój, gra świateł oraz dobry kontakt z fotografem sprawią, że poczują się państwo swobodnie w świetle fleszy. Ujęcia będą pokazywać naturalne emocje i wyjątkowe piękno tych chwil.


 

* Procam Studio Video  01_log_bia_02

  Profesjonalne video-filmowanie

 

* i inne (według indywidualnych potrzeb)

 

 

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ PEŁNE PORTFOLIO 

 

 

Wszelkie szczegóły, które wpływają na cenę usługi i pakietu ustalane są indywidualnie przy podpisaniu umowy.


Dostosujemy się do Waszych potrzeb i stworzymy pakiet usług, w którym możemy zaproponować korzystne rabaty nawet do 15% oraz gratisy tj. fotoksiążki 30x30, wydruki wielkoformatowe w antyramie, wydruki na płótnie.


Przykładowa cena Pakietu Średniego to 1410zł

 (Cena zmniejszona jest już o 10% rabat, dodatkowo otrzymują państwo w prezencie WYDRUK 40x50 W ANTYRAMIE)

cena zawiera następujące usługi:


  • fotoreportaż z przygotowań (cały materiał na płycie w tym

    około 100 zdjęć po pełnej obróbce + od 50 odbitek formatu 10x15)

  • ceremonia zaślubin w Kościele lub USC (cały materiał na płycie w tym około 150 zdjęć po pełnej obróbce + od 50 odbitek formatu 10x15)

  • sesja studyjna lub  sesja plenerowa (opcja 2h) w tym 14 wybranych póz w albumie formatu 20x25 , oraz po 2 odbitki z każdej pozy, płyta multimedialna, płyta CD pełnej rozdzielczości z wybranymi pozami