Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Nie pokazuj więcej tego komunikatu
REPRODUKCJA STARYCH FOTOGRAFII

Babcine szafy, strychy i poddasza skrywają wiele tajemniczych zawiniątek, a w nich między innymi stare, zakurzone i zniszczone fotografie naszych przodków.

 

Zdjęcia pradziadków, cioteczek i wujaszków, które są wspaniałą pamiątką i inspirują do poszukiwania swoich korzeni genealogicznych.

Wiele z tych zdjęć jest bardzo zniszczona, lub w jednym egzemparzu.

 

My dokonamy reprodukcji, odnowimy wspomnienia oraz powielimy pojedycze egzemparze, które na pewno ucieszą pozostałych członków rodziny.

 

 


Cena reprodukcji jest uzależniona od zniszczenia fotografii, a tym samym czasu poświęconego na odnowienie zdjęcia oraz od ilości odbitek (12 - 25 zł/sztukę), oczywiście dostaną państwo również wersję elektroniczną.

 

 

Bez nazwy-4   Bez nazwy-1


     Bez nazwy-3   Bez nazwy-2